Przychodnia dla Zwierząt

Bioterroryzm

Proszę Szanownych Państwa, w Warszawie parada równości. Publiczny marsz ludzi o niestandardowych orientacjach seksualnych. Nie pójdę, nie kręci mnie manifestowanie, że chłopak kocha chłopaka, a dziewczyna dziewczynę. Wiedzieli już o tym starożytni Grecy i nie robili z tego sensacji. Osobiście nie mam w zwyczaju biegać po mieście i oznajmiać światu, że kocham kobietę. Bycie gejem czy lesbijką nie jest prawem zabronione, więc wszystkim oburzonym lub niezainteresowanym zalecam kojący spacer z psem w przeciwnym kierunku. Tak właśnie zamierzam zrobić. Muszę uspokoić wzburzoną krew po przeczytaniu na stronie Gazety Wyborczej historii zgwałconej nieletniej dziewczyny, usiłującej przerwać ciążę spowodowaną przez zboczeńca. Ksiądz z Lublina wraz z grupą katolickich kobiet nachodził i molestował psychicznie dziewczynę i jej matkę, nie dopuszczając w efekcie do możliwej z mocy prawa aborcji. Nasze prywatne tajemnice dostępne są dla religijnych urzędników i z tym trudno się zgodzić.

Proszę Szanownych Państwa, w poprzednich wydaniach NGP przedstawiłem Wam cykl o najgroźniejszych chorobach. Po niedawnym zagrożeniu ptasią grypą, opisane wcześniej jednostki chorobowe są realnym i naprawdę groźnym czynnikiem mogącym spowodować śmierć do 100 % populacji poddanej ekspozycji bakteriami, wirusami czy produkowanymi przez nie toksynami. Ostatnie lata pokazują nam rozwarstwianie się zamożności społeczeństw i regionów kulturowych. W Polsce wyraźnie widać psychiczne zubożenie narodu i wysyp nuworyszy często o cechach oszołomstwa osobistego, politycznego czy religijnego. Czy daleko nam do prywatnych wojen? Przykładem jest bliskowschodni Osama, który za własne pieniądze walczy z USA w imię Allacha.

Broń biologiczna jest tania. Produkcję łatwo ukryć i magazynować. Atak na cel jest cichy i skwapliwie kamuflowany aż do wystąpienia pierwszych objawów i zgonów milionów ofiar.

Z danych dostępnych oficjalnie wiadomo, że 1945 roku alianci przygotowali produkcję ok. miliona bomb wąglikowych na ówczesne faszystowskie Niemcy. W okresie trwania zimnej wojny nasi amerykańscy przyjaciele przygotowali potężny zapas zarodników grzyba o nazwie Pucinia Gramidis do niszczenia upraw ukraińskiej pszenicy. Za pomocą innego grzybka mogli zlikwidować wzrost plonów ryżu w Chinach i Japonii. Któryś z wojskowych wpadł na pomysł, że po wygranej wojnie trzeba będzie nakarmić miliony żółtych ludzi i fakt ten przesądził o użyciu bomb atomowych.

Współczesny świat potrzebuje pokoju i nakładów na naukę, nowych technologii i generacji leków i wykształconych społeczeństw. Nie są już potrzebni duchowni wszelakich wyznań odrywający swoich wiernych od rzeczywistości. Potrzebni są dawcy szpiku i nowe leki przeciwbiałaczkowe. Gdyby taki lek był, Agata Mróz żyłaby.....